Zobrazuji všech 6 výsledků

Elegantní azurový choker

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Tenký elegantní choker náhrdelník v azurově modré barvě. Vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker je na dotek velmi kvalitní a není příliš pružný. Jistě vás zaujme originálním “pleteným” vzorem.

Elegantní černý choker

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní černý choker náhrdelník s “pleteným” vzorem. Vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker je na dotek velmi kvalitní a není příliš pružný.

Elastický fialový choker

230 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elastický fialový choker náhrdelník zaujme na první pohled zářivou fialovou barvou. Skvělý doplněk k outfitu. Je vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker náhrdelník na krku krásně pruží, proto skvěle padne na každý krk.

Červený krajka choker

239 
Červený krajkový choker je vyroben ze 100% syntetického, ale velmi luxusního materiálu. Krajkový základ je prodyšný a zároveň pružný. Nikdy se v něm nezpotíte a ani v těch nejteplejších dnech ho na krku skoro neucítíte. Jedinečný krajkový vzhled podtrhuje korálová červená barva!

Elastický růžový choker

209 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní elastický růžový choker náhrdelník zaujme na první pohled krásnou barvou. Skvělý doplněk k letnímu outfitu. Je vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker náhrdelník na krku krásně pruží, proto skvěle padne na každý krk.

Žlutý krajka choker

229 
Žlutý krajkový choker patří do naší řady extrémně jemných "krajka" chokerů. Je vyroben ze 100% syntetického materiálu. Krajkový základ je prodyšný a zároveň pružný. Nikdy se v něm nezpotíte a ani v těch nejteplejších dnech ho na krku skoro neucítíte. Jistě vás zaujme i  "kanárková" žlutá, kterou můžete skvěle zkombinovat s opálenou pokožkou. Na léto ideální!