Doručení až domů přes Českou poštu (Doporučená zásilka) – platba předem + na dobírku

Zásilky posíláme prostřednictvím České pošty. Standardně jsou objednávky zpracované ihned po připsání platby na náš účet a expedované ještě ten samý den. Zboží obdržíte následující pracovní den po uhrazení. U dobírky zásilku odesíláme v den přijetí objednávky (objednávky do 16:00 hod.).

V den odeslání zásilky dostanete informace s podacím číslem a odkazem pro sledování (Track & Trace) do Vaší e-mailové schránky.


Doručení na výdejní místo Zásilkovna.cz – platba předem

Zásilky posíláme na výdejní místa Zásilkovna.cz. Standardně jsou objednávky zpracované ihned po přijetí a expedované na podací místo Zásilkovny ještě ten samý den (objednávky do 16:00 hod.). Zásilky jsou běžně doručeny na zvolené výdejní místo do 1 – 3 dnů. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin.

V den odeslání zásilky obdržíte informace s podacím číslem a odkazem pro sledování (Track & Trace) do Vaší e-mailové schránky. O dodání zásilky na výdejní místo budete informováni pomocí SMS zprávy.

Platba bankovním převodem (proces objednávky trvá déle)

Po obdržení Vaší objednávky Vám na e-mail pošleme její potvrzení a podklady pro uskutečnění platby. Zboží je odesláno ihned po připsání kupní ceny na náš bankovní účet. Objednané zboží je nutné uhradit do sedmi dnů od obdržení platebních údajů, poté platnost objednávky vyprší.


Platba rychlým bankovním převodem přes bránu GoPay (rychlá bezpečná platba)

Při platbě převodem z banky přes platební bránu GoPay je platba rychle převedena a zboží odesíláme ten samý den, ve kterém byl převod proveden. Abychom mohli odeslat zásilku ihned po přijetí platby, je nutné objednat nejpozději do 16:00 hod. V opačném případě bude zásilka odeslána až následující pracovní den.


Platba kartou (rychlá bezpečná platba přes platební bránu GoPay)

Bezpečný a rychlý způsob platby přes platební bránu GoPay. V případě platby kartou máme peníze ihned na účtu a objednávku můžeme rovnou odeslat. Abychom mohli odeslat zásilku v ten samý den, je nutné objednat nejpozději do 16:00 hod. V opačném případě bude zásilka odeslána až následující pracovní den.


Platba na dobírku (Česká pošta) – Jen doprava po ČR

Zásilka je odeslána Českou poštou v den přijetí objednávky (objednávky do 16:00 hod.).

Doba dodání se odvíjí od zvolené platební metody. V případě platby kartou a nebo rychlým převodem přes GoPay bránu je objednávka uhrazena ihned a pokud je realizována do 16:00 hod., tak je odeslána ještě ten samý den. Druhý den máte zásilku doma.

V případě, že nebudete zastiženi doručovatelem, bude zásilka uložena na Vaší poště. O uložení zásilky budete informováni SMS zprávou. Poté je nutné si zásilku vyzvednout ve lhůtě 7 dní.

Při platbě klasickým bankovním převodem je nutné brát ohled na prodlení spojené s převodem peněz z vaší banky do naší. Převod z cizí banky do naší (AirBank) trvá zpravidla jeden až dva dny. Pokud máte bankovní účet u AirBank, platba nám dorazí ihned a zásilku ten samý den (kromě svátků a jen objednávky realizované do 16:00 hod.) odesíláme.