Objednávky odesíláme nadále každý pracovní den, přesto může ze strany dopravců dojít k mírnému zpoždění z důvodů přetížení jejich služeb.

Doba dodání všech objednávek je zpravidla 1-3 dny (podle výběru dopravce a času objednání)

Dodání po České republice

  • Česká pošta – standard60 Kč
  • Českou pošta – prioritní65 Kč
  • Výdejní místa Zásilkovna: 89 Kč
  • Kurýr Zásilkovny – na adresu: 99 Kč

Dodání na Slovensko

  • Výdejní místa Zásilkovna: 99 Kč
  • Česká pošta119 Kč
  • Kurýr Zásilkovny: 119 Kč

Chcete ušetřit za dopravu? Doprava zdarma

Nakupte v minimální hodnotě 800 Kč a poštovné budete mít zdarma.

Platba za zboží

Platba kartou (rychlá bezpečná platba přes platební bránu Stripe)

Bezpečný a rychlý způsob platby přes zabezpečenou platební bránu Stripe. V případě platby kartou máme peníze ihned na účtu a objednávku můžeme rovnou odeslat. Abychom mohli odeslat zásilku v ten samý den, je nutné objednat nejpozději do 12:00 hod. V opačném případě bude zásilka odeslána až následující pracovní den.

Zaplatit kartou online můžete u doručení přes Zásilkovnu, Českou poštu i Kurýra.

Platba bankovním převodem (proces objednávky trvá déle)

Po obdržení vaší objednávky vám na e-mail pošleme její potvrzení a podklady pro uskutečnění platby. Zboží je odesláno ihned po připsání kupní ceny na náš bankovní účet. Objednané zboží je nutné uhradit do sedmi dnů od obdržení platebních údajů, poté platnost objednávky vyprší.

Bankovním převodem můžete zaplatit u doručení přes Zásilkovnu, Českou poštu i Kurýra.

Doručení až domů přes Českou poštu (Doporučená zásilka) – platba kartou on-line, bankovním převodem

Zásilky posíláme prostřednictvím České pošty. Standardně jsou objednávky zpracované ihned po připsání platby na náš účet a expedované ještě ten samý den (objednávky do 12:00 hod.). 95% objednávek je doručeno následující pracovní den.

V den odeslání zásilky dostanete informace s podacím číslem a odkazem pro sledování (Track & Trace) do Vaší e-mailové schránky.

Chcete mít 100% jistotu, že objednávka dorazí následující den? Využijte novou možnost doručení: Česká pošta – prioritní.

Doručení na výdejní místo Zásilkovna.cz – platba kartou on-line + bankovním převodem

Zásilky posíláme na výdejní místa Zásilkovna.cz. Standardně jsou objednávky zpracované ihned po přijetí a expedované na podací místo Zásilkovny ještě ten samý den (objednávky do 15:00 hod.). Zásilky jsou běžně doručeny na zvolené výdejní místo do 2 – 3 dny. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin.

V den odeslání zásilky obdržíte informace s podacím číslem a odkazem pro sledování (Track & Trace) do Vaší e-mailové schránky. O dodání zásilky na výdejní místo budete informováni pomocí SMS zprávy.

Doručení Kurýrem Zásilkovny – platba kartou on-line + bankovním převodem

Zásilky posíláme přes Kurýra Zásilkovny přímo k vám domů.  Standardně jsou objednávky zpracované ihned po přijetí a expedované na podací místo Zásilkovny ještě ten samý den (objednávky do 15:00 hod.). Zásilky jsou běžně doručeny na zvolenou adresu do druhého dne. O času doručení vás bude informovat Kurýr.

V den odeslání zásilky obdržíte informace s podacím číslem a odkazem pro sledování (Track & Trace) do vaší e-mailové schránky.

Doba dodání se odvíjí od zvolené platební metody.

V případě platby kartou a nebo rychlým převodem přes Stripe bránu je objednávka uhrazena ihned a pokud je realizována do 15:00 hod., tak je odeslána ještě ten samý den. Druhý den je doručeno 98% všech zásilek.

V případě, že nebudete zastiženi doručovatelem, bude zásilka uložena na Vaší poště. O uložení zásilky budete informováni SMS zprávou. Poté je nutné si zásilku vyzvednout ve lhůtě 7 dní.

Při platbě klasickým bankovním převodem je nutné brát ohled na prodlení spojené s převodem peněz z vaší banky do naší. Převod z cizí banky do naší (AirBank) trvá zpravidla jeden až dva dny. Pokud máte bankovní účet u AirBank, platba nám dorazí ihned a zásilku ten samý den (kromě svátků a jen objednávky realizované do 12:00 hod.) odesíláme. Nově také přijímáme na bankovní účet tzv. okamžité platby.

Platba převodem – bankovní účet:

Pokud platíte převodem, pošlete příslušnou částku na bankovní účet č.: 1365194041/3030

Variabilní symbol vám přijde v e-mailu s podrobnostmi platby.
Objednávku je nutné uhradit do 5 dnů, v opačném případě bude zrušena.

Minimální výše objednávky: 100,- Kč.

Všeobecné obchodní podmínky

Rychlé doručení

Všechny produkty jsou připraveny k okamžitému odeslání. Zásilky odesíláme každý všední den. Objednávky dokončené do 12:00 odesíláme tentýž den.

Zásilkovna, Česká pošta a kurýr

Vybrat si můžete mezi Českou poštou, Zásilkovnou nebo kurýrem. Se všemi službami máme skvělou zkušenost a 99% zásilek je doručeno v pořádku.

Platba kartou online

Zaplatit u nás můžete během pár vteřin přes bezpečnou platební bránu Stripe, nebo klasickým bankovním převodem na náš účet. Převod je třeba provést do 5 dnů.