Zobrazuji všech 10 výsledků

Sametový choker náhrdelník černý

249 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Nejoblíbenější Choker náhrdelník! Černý sametový Choker patří mezi klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Dokonale vyladí váš outfit. Díky svému neutrálnímu vzhledu ho můžete kombinovat se všemi oblíbenými styly!

Široký sametový choker náhrdelník černý

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání

Sametový Choker náhrdelník v širší variantě - 2 cm. Oblíbený černý sametový choker patří mezi klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Díky svému neutrálnímu vzhledu ho můžete kombinovat se všemi oblíbenými styly!

Sametový choker náhrdelník modrý

249 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Naše oblíbené sametky rozšiřujeme o další krásnou barvičku. Námořnická modrá barva je ideálním doplňkem, který skvěle podtrhne váš outfit.

Sametový choker náhrdelník oranžový

230 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Naše oblíbené sametky rozšiřujeme o další krásnou barvičku. Po klasické černé, elegantní zelené přichází svítivě oranžová barva! Nebaví vás už klasika a raději byste něco odvážnějšího. Zkombinujte outfit s naší novou zářivou sametkou. Fantazii se meze nekladou.

Červený sametový choker

229 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Sametový CHOKER náhrdelník v červené barvě. Jemné puntíky v detailu. Originální doplněk, který hravě oživí váš outfit. Ruční výroba zaručuje 100% kvalitu!

Purpurový Choker náhrdelník

239 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Sametový choker náhrdelník v jedinečném odstínu fialové. Je vyroben z jemné sametky. Objevte krásu v jednoduchosti!

Choker náhrdelník housličky

259 
Náhrdelník je vyroben z krásné zelené sametky, přívěsek ve tvaru zlatých housliček potěší nejen milovníky hudby. Přívěsek je pevně upevněn na středu náhrdelníků. Choker náhrdelník vyrábíme ručně, proto ho můžeme upravit podle vašeho přání.

Šedý sametový choker

229 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Ručně výráběný sametový CHOKER náhrdelník s jemnými puntíky v detailu. Šedá barva nabízí nové možnosti v kombinování s vaším outfitem! Skvěle doplní off shoulder topy!

Modrý sametový choker

219 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Vyzkoušejte ručně vyráběnou variantu klasického sametového chokeru. Náhrdelník je vyroben z tmavě modrého sametu, který zdobí drobné puntíky. Ruční výroba zaručuje 100% kvalitu. Ideální doplněk, který dodá vašemu outfitu "šmrnc". Délku choker náhrdelníku můžeme upravit na míru.

Choker s přívěskem ruka Fatimy

259 
Choker náhrdelník je vyroben z jemné sametky, s malým přívěskem ruky Fatimy! Oblíbený symbol ženství vás bude ochraňovat a dodá vám sílu. Přívěskem je upevněn uprostřed náhrdelníku a nedá se sním pohybovat, to zaručuje, že spolehlivě zůstane na svém místě.