Zobrazen 1. – 12. z 26 výsledků

Choker se stříbrným přívěskem – Kroužek se zirkony

990 
Jedinečný choker náhrdelník se stříbrným přívěskem - krásným stříbrným kroužkem posetým třpytivými růžovými zirkony. Barva krásně vynikne v kontrastu s černým sametovým chokerem. Díky krystalům se na slunci krásně třpytí a leskne. Ideální doplněk pro všechny ženy i dívky.

Sametový choker náhrdelník s přívěskem – květinka

260 
Sametový černý choker náhrdelník s krásnou květinkou na přívěsku.

Sametový choker náhrdelník s přívěskem – měsíc s hvězdičkou

260 
Oblíbený sametový černý choker náhrdelník s přívěskem - měsíc s hvězdičkou. V měsíčku je 5 umělých perel a uprostřed hvězdičky je umístěn třpytivý kamínek.

Sametový choker náhrdelník s přívěskem – ruka Fatimy

260 
Sametový černý choker s krásným přívěskem - ruka Fatimy.

Sametový choker náhrdelník s přívěskem sovička

259 
Černý sametový Choker náhrdelník s přívěskem - sovičkou. Oblíbený choker patří mezi klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Dokonale doladí Váš outfit.

Tattoo choker náhrdelník s přívěskem – kostlivec

119 
Klasický Tattoo Choker náhrdelník zdobený přívěskem - Kostlivec. Choker typický pro konec 90. let je opět v kurzu a nyní i v několika barevných provedeních nebo s přívěsky. Díky své elasticitě padne na každý krk

Tattoo choker náhrdelník s přívěskem – králíček

119 
Klasický Tattoo Choker náhrdelník zdobený roztomilým přívěskem - Králíček. Díky své elasticitě padne na každý krk

Tattoo choker náhrdelník s přívěskem – lísteček

119 
Klasický Tattoo Choker náhrdelník zdobený přívěskem - Lísteček. Choker typický pro konec 90. let je opět v kurzu a nyní i v několika barevných provedeních nebo s přívěsky. Díky své elasticitě padne na každý krk

Tattoo choker náhrdelník s přívěskem – opice

119 
Klasický Tattoo Choker náhrdelník zdobený přívěskem - Opice. Díky své elasticitě padne na každý krk

Tattoo choker náhrdelník s přívěskem – jelen

119 
Klasický Tattoo Choker náhrdelník zdobený přívěskem - Jelen. Choker typický pro konec 90. let je opět v kurzu a nyní i v několika barevných provedeních nebo s přívěsky. Díky své elasticitě padne na každý krk

Choker se stříbrným přívěskem – srdce fuchsia

799 
Jedinečný choker náhrdelník se stříbrným srdcem, které je poseto 20 krystaly ve fuchsiové barvě. Barva krásně vynikne na černém sametovém chokeru. Díky krystalům se na slunci krásně třpytí a leskne. Ideální doplněk pro všechny ženy i dívky.

Choker se stříbrným přívěskem – I love you

690 
Ručně vyráběný sametový choker se stříbrným přívěskem ve tvaru "I love you". Přívěsek se dá po sametovém chokeru posunovat. Nápis "I love you" je osazen krásným růžovým zirkonem, který se na světle krásně třpytí. Stříbrný choker náhrdelník ze šperkovního stříbra 925 a s povrchovou úpravou z ryzího stříbra 999.