Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Elegantní azurový choker

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Tenký elegantní choker náhrdelník v azurově modré barvě. Vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker je na dotek velmi kvalitní a není příliš pružný. Jistě vás zaujme originálním “pleteným” vzorem.

Elegantní vínový choker

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní vínový choker náhrdelník s “pleteným” vzorem. Vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker je na dotek velmi kvalitní a není příliš pružný.

Modrý krajkový choker náhrdelník

230 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Modrý krajkový choker je vyroben ze 100% syntetického materiálu. Krajkový základ je prodyšný a zároveň pružný. Nikdy se v něm nezpotíte a ani v těch nejteplejších dnech ho na krku skoro neucítíte. Jedinečný krajkový vzhled podtrhuje výrazná modrá barva!

Červený sametový choker

229 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Sametový CHOKER náhrdelník v červené barvě. Jemné puntíky v detailu. Originální doplněk, který hravě oživí váš outfit. Ruční výroba zaručuje 100% kvalitu!

Elegantní fialový choker

279 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní fialový choker náhrdelník s "pleteným" vzorem. Vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker je na dotek velmi kvalitní a není příliš pružný.

Sametový fialový choker

229 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Sametový fialový choker náhrdelník. Další z variant našeho nejoblíbenějšího sametového chokeru. Neobvyklý fialový choker ze sametky potěší všechny milovníky klasického vzhledu.

Elastický fialový choker

230 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elastický fialový choker náhrdelník zaujme na první pohled zářivou fialovou barvou. Skvělý doplněk k outfitu. Je vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker náhrdelník na krku krásně pruží, proto skvěle padne na každý krk.

Elastický růžový choker

209 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní elastický růžový choker náhrdelník zaujme na první pohled krásnou barvou. Skvělý doplněk k letnímu outfitu. Je vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker náhrdelník na krku krásně pruží, proto skvěle padne na každý krk.

Vínový choker náhrdelník

230 
Sametový vínový choker náhrdelník. Je vyroben z jemné sametky v krásné vínové barvě. Objevte krásu v jednoduchosti!

Sametový fialový choker s kočkou

249 
Sametový fialový choker s kočkou. Vylepšili jsme pro vás oblíbenou klasiku. Krásný sametový fialový choker náhrdelník  s přívěskem ve tvaru kočky potěší jistě nejen milovníky koček. Originální ručně vyráběný, český výrobek.

Elastický modrý choker

229 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Elegantní modrý choker náhrdelník zaujme na první pohled krásnou námořnickou modrou. Skvělá doplněk k letnímu outfitu. Je vyroben z 80% z bavlny a 20% elastanu. Choker náhrdelník na krku krásně pruží, proto skvěle padne na každý krk.

Květinkový choker světlý

219 
Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
Originální Květinkový choker světlý je choker náhrdelník se vzorem květinek. Jistě zaujme nejednu bohémskou duši. Je vyroben ze 100% bavlny. Prošívání květinek můžete vidět z druhé strany chokeru. Prošívání je velmi jemné a na krku ho vůbec necítíte.