Choker náhrdelníky

Nové chokers – prosinec 2020

Připravili jsme si pro vás poslední várku nových choker náhrdelníků! Letos se jedná o poslední novinky z naší dílny, tak si je nenechte ujít.

Na časté dotazy, vás, našich skvělých zákaznic jsme do nabídky zařadili i výraznější kousky v gothickém stylu.

Jedinečné ručně vyráběné chokers, které jinde nenajdete. Vytváříme vše podle vlastních návrhů. Každý komponent i materiál pečlivě vybíráme a zkoušíme, než se dostane k vám. Každý choker je vyrobený s pečlivostí, která garantuje tu nejvyšší kvalitu provedení.


Krajkový gothic choker s krystaly

Objevte nový choker náhrdelník – krajkový gothic choker s krystaly. Tímto skvělým doplňkem nejen zaujmete, ale přímo oslníte! Kamínky jsou umístěny ve vzoru tak, aby dotvářeli dojem středu květiny.

Choker se stříbrným přívěskem – srdce fuchsia

Jedinečný choker náhrdelník se stříbrným srdcem, které je poseto 20 krystaly ve fuchsiové barvě. Díky krystalům se na slunci krásně třpytí a leskne.

Choker se stříbrným přívěskem – I love you

Stříbrný přívěsek “I love you” je osazen krásným růžovým zirkonem, který se na světle krásně třpytí. V kombinaci se sametovým chokerem naprosto ideální!

Sametový choker náhrdelník oranžový

Naše oblíbené sametky rozšiřujeme o další krásnou barvičku. Po klasické černé, elegantní zelené přichází svítivě oranžová barva!

Sametový choker náhrdelník oranžový

Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
230 

Sametový choker náhrdelník modrý

Naše oblíbené sametky rozšiřujeme o další krásnou barvičku. Námořnická modrá barva je ideálním doplňkem, který skvěle podtrhne váš outfit.

Sametový choker náhrdelník modrý

Stříbrné zapínání
Zlaté zapínání
249 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..