O e-shopu CHOKER.CZ

Stránky choker.cz jsou fashion e-shopem, kde si můžete vybrat módní CHOKER náhrdelník pro každodenní nošení i výjimečnou událost.Na výběr máte od klasických sametových chokerů různých šířek, chokerů s přívěsky až po romantické krajky. Dotvoří jakýkoliv outfit k dokonalosti a podtrhne krásu každé dívky i ženy.

Velice si vážíme zákazníka, který k nám projevil důvěru a rozhodl se nakoupit právě v našem e-shopu. Chceme, aby byl spokojený a rád se vrátil zpět. Dali jsme si proto podmínku, že námi odeslané CHOKERY přijdou vždy v tom nejlepším stavu - nepomačkané a připravené k okamžitému použití a to v krásné krabičce, která je zdarma.

KRABIČKA JE SOUČÁSTÍ KAŽDÉ OBJEDNÁVKY - ZDARMA

CHOKER náhrdelníky balíme do krásných praktických a EKOLOGICKÝCH krabiček. V krabičce je kartonová výztuž z recyklovaného materiálu, která chrání náhrdelníky, při doručování. Tím předcházíme tomu, aby přišel náhrdelník zmačkaný a nebo s přehyby. Takto připravená krabička je odeslána v bublinkové obálce.

Můžete si také objednat dárkovou krabičku, která je vhodná, když choker náhrdelníky kupujete jako dárek. Dárková krabička je zdobená.

Zásilka je připravena s nejvyšší pečlivostí:

  • kartonová výztuž zabrání pomačkání náhrdelníků
  • pevná ekologická krabička s certifikátem FSC Mix
  • to vše v bezpečné bublinkové obálce

Šetříme přírodu.

Zásilka je vždy pojištěna a při odeslání je adresát e-mailem upozorněn na kód pro její sledování.

Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá zásilku uloženou na vaší poště, o čemž budete informováni SMS zprávou.

Za jak dlouho po objednání CHOKERY obdržím?

Doba dodání se odvíjí od zvolené platební metody. V případě platby kartou a nebo rychlým převodem přes GoPay bránu je objednávka uhrazena ihned a pokud je realizována do 16:00 hod., tak je odeslána ještě ten samý den. Druhý den máte zásilku doma.

V případě, že nebudete zastiženi doručovatelem, bude zásilka uložena na Vaší poště. O uložení zásilky budete informováni SMS zprávou. Poté je nutné si zásilku vyzvednout ve lhůtě 7 dní.

Při platbě klasickým bankovním převodem je nutné brát ohled na prodlení spojené s převodem peněz z vaší banky do naší. Převod z cizí banky do naší (AirBank) trvá zpravidla jeden až dva dny. Pokud máte bankovní účet u AirBank, platba nám dorazí ihned a zásilku ten samý den (kromě svátků a jen objednávky realizované do 16:00 hod.) odesíláme.

E-SHOP CHOKER.CZ

Lenka Jurášová
České Budějovice
IČ: 02602814

Nejsme plátci DPH.
Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.


Tel: 722 091 555
E-mail: objednavky@choker.cz

Nákup na choker.cz je bezpečný!

E-shop choker.cz je bezpečné místo pro vaše nákupy. Přenos dat mezi vámi, stránkami choker.cz a platební bránou GoPay je chráněn SSL zabezpečením s šifrováním. Přístup na e-shop je chráněn a zabezpečen.

Jsme registrováni u Úřadu na ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00069593. Informace o tom, jaké údaje zpracováváme, naleznete ve veřejné části registru na stránkách www.uoou.cz na této adrese

 

Dostupné platby on-line


Rychlé tipy!

Při objednávce módních CHOKERŮ v hodnotě nad 500 Kč/25€ máte DOPRAVU ZDARMA!.

CHOKER.CZ

CHOKER NÁHRDELNÍKY odesíláme okamžitě, máme je skladem!

CHOKER.CZ

Chcete ušetřit na poštovném? Domluvte se s kamarádkami a nakupte najednou. Zboží Vám přijde společně a navíc díky objednávce nad 500 Kč/25€ POŠTOVNÉ NEPLATÍTE vůbec.

CHOKER.CZ